O firmie

Firmy Komponenty dla Odlewnictwa oraz KDO Jasiewicz Spółka Jawna są przedstawicielstwami techniczno-handlowymi renomowanych firm europejskich, w branży odlewniczej. Zajmujemy się głównie doborem i dostawą komponentów dla zakładów odlewniczych oraz służymy szeroko pojętym doradztwem technicznym, w zakresie oferowanych produktów i technologii.

Działania naszych firm ukierunkowane na zaspokojenie potrzeb i zadowolenie naszych klientów.
Cel ten realizujemy poprzez pomoc w rozwiązywaniu problemów technicznych oraz optymalizację procesów odlewniczych, w celu poprawy jakości, wydajności i osiągnięcia lepszych wyników ekonomicznych odlewni.

Podzielcie się z nami swoimi problemami technicznymi, przysyłajcie do nas pytania o zastosowanie komponentów oraz zapytania o maszyny i urządzenia. Postaramy się znaleźć i zaproponować najlepsze rozwiązanie waszego problemu.

O nas i partnerach

  • W ramach struktur organizacyjnych „Komponenty dla Odlewnictwa” oraz „KDO Jasiewicz Sp. J.”, zapewniamy Polskiej Branży Odlewniczej dostęp do nowoczesnych i sprawdzonych, innowacyjnych technologii, umożliwiający optymalną efektywność produkcji, uzyskanie znacznych oszczędności oraz funkcjonowanie w ramach nowoczesnych metod produkcji.
  • Jako wyłączni przedstawiciele techniczno-handlowi renomowanych firm europejskich, w branży odlewniczej, zajmujemy się doborem i dostawą technologii oraz komponentów dla zakładów odlewniczych oraz służymy szeroko pojętym doradztwem technicznym.
  • Nasi zagraniczni partnerzy są w wielu aspektach wiodącymi międzynarodowymi przedsiębiorstwami, oferującymi na całym świecie swoje technologie, umiejętności, prace inżynierskie, wytwarzanie komponentów, i serwis dla gotowych i częściowych urządzeń i ich zastosowań. Podstawą wiodącej roli naszych partnerów jest szerokie spektrum innowacyjności i posiadanego doświadczenia, które są stale powiększane i aktualizowane.

Zakres działania

1

Zapewnienie branży odlewniczej dostępu do najnowszych i sprawdzonych technologii.
 

2

Doradztwo techniczne w szerokim zakresie tematycznym.

 

3

Dostawa nowoczesnych produktów i komponentów odlewniczych w sprawnie działających strukturach logistycznych.

4

Szkolenia i serwis
w zakresie eksploatacji
nowoczesnych urządzeń.
 

5

Remonty i modernizacje maszyn i urządzeń


 

6

Projektowanie i dostawa kompletnych rozwiązań technologicznych

 

 

Współpraca

Podzielcie się z nami swoimi problemami technicznymi – wspólnie usuniemy problem!
Nie traćcie czasu na walkę z trudnościami technicznymi – pozwólcie nam zaproponować rozwiązanie!

Przysyłajcie do nas zapytania o komponenty, produkty, technologie, maszyny, urządzenia i inne.
Żadne zapytanie nie pozostanie bez odpowiedzi!